Segmentowe Wiśniowski

Bramy segmentowe Wiśniowski

Funkcjonalność


Parkowanie samochodu na krótkim podjeździe jest możliwe dzięki pionowemu prowadzeniu bramy. To ważna zaleta zwłaszcza, gdy wjazd do garażu znajduje się np. przy chodniku lub ulicy

Ciepło


Najlepszą izolację akustyczną i termiczną zapewniają stalowe panele o grubości 40 [mm] wypełnione pianką oraz uszczelnienie bramy na całym obwodzie. Współczynnik przenikania ciepła dla bramy segmentowej UniPro wynosi Uk = 1,0 W/m2 x K.
Bramy UNIPRO wykonane sa z blachy ocynkowanej , powlekanej farbami poliestrowymi.

Komfort


Każda brama Wiśniowski może być wyposażona w automat z pilotem.Ta wygodna funkcja wprowadzi Cię do twojego garaży jednym kliknięciem przycisku na pilocie.Nie musisz już wysiadać z auta gdy pada deszcz czy śnieg.Klik i jesteś w domu.

Bezpieczeństwo


Doskonałą ochronę gwarantują panele z zabezpieczeniem kształtowym.Umozliwia to swobodne przesuwanie dłoni po płaszczu bramy nawet w miejscu łączenia paneli. Sprężyny równoważące ciężar bramy umieszczone są w bezpiecznym miejscu – wysoko, nad otworem wjazdowym. Bramy ze sprężynami skrętnymi posiadają zabezpieczenia w przypadku pęknięcia sprężyn, bramy ze sprężynami naciągowymi można dodatkowo wyposażyć w zabezpieczenia w przypadku pęknięcia linki.

Drzwi w bramie segmentowej?….TAK


Efektownym rozwiązaniem jest zastosowanie bramy garażowej w komplecie z drzwiami przejściowymi. Brama i drzwi mają taki sam wzór i kolor.Nie musisz podnosić całej bramy,teraz możesz wejść do garażu przez drzwi przejściowe.