Drzwi wewnętrzne Kielce

W tej kategorii produktowej salonu Dekor Kielce znajdują się eleganckie i stylowe drzwi pokojowe takich renomowanych producentów jak DRE, POL-SKONE, INVADO, CENTURION, PORTA czy VOSTER. Asortyment obejmuje wyroby przeznaczone do wszystkich typów pomieszczeń mieszkalnych: salonów, sypialni, kuchni, przedpokoju, łazienki. Oferujemy również tanie drzwi wewnętrzne do wnętrz biurowych, hotelowych, gastronomicznych oraz obiektów użyteczności publicznej.

Tanie drzwi wewnętrzne pokojowe Kielce – jakie rodzaje?

Budujesz dom albo remontujesz mieszkanie i szukasz gustownych elementów stolarki drewnianej w atrakcyjnej cenie? Dobrze trafiłeś! Polecamy Ci szeroki wybór tanich drzwi pokojowych. U nas znajdziesz zarówno tradycyjne wewnętrzne modele uchylne montowane na zawiasach osadzonych na ościeżnicy, jak i nowoczesne przesuwne systemy drzwiowe, które doskonale sprawdzą się przy oddzielaniu od siebie poszczególnych wnętrz. W tym drugim przypadku drzwi poruszają się po specjalnej szynie naściennej przykrytej ozdobną listwą bądź też są chowane w ścianie w specjalnej kasecie konstrukcyjnej.

Wewnętrzne drzwi pokojowe – niesamowity wybór gustownych i funkcjonalnych produktów

W katalogu Dekor Kielce mamy kilkaset wzorów modeli pokojowych w różnej kolorystyce, począwszy od klasycznej bieli, stonowanej szarości, brązu, beżu, po atrakcyjne odcienie polskich i tropikalnych drzew. Oferujemy drzwi wewnętrzne pełne, fornirowane, lustrzane, przeszklone, tapicerowane. W zależności od preferencji proponujemy laminaty matowe nieodbijające światła oraz o wysokim stopniu połysku, które dają pożądany efekt wewnętrznego lustrzanego odbicia.

Popularne producenty:

Niezależnie od rodzaju nasze wyroby są łatwe w pielęgnacji i utrzymaniu w czystości, estetyczne, eleganckie, nie generują hałasu, a dodatkowo charakteryzują się powierzchnią o podwyższonym poziomie odporności na zarysowania, zaplamienia i zatłuszczenia.

Zapraszamy do odwiedzin naszego salonu wystawowego w Kielcach. Poznaj niesamowity wybór gustownych, funkcjonalnych, wewnętrznych, tanich drzwi pokojowych!