Niemieckie Bramy segmentowe Novoferm

Novoferm

Dlaczego wybrać bramę segmentową?


Głównie dlatego,że jest to najbezpieczniejsza brama a także dzięki optymalnej konstrukcji pozwoli zachować nam najwięcej miejsca.To wszystko dzięki genialnej zasadzie: brama segmentowa jest wykonana z tzw. segmentów, połączonych ze sobą zawiasami. W ten sposób możliwe jest otwieranie bramy pionowo poprzez jej wygodne rolowanie się w górę pod sufit, bez zajmowania dodatkowej przestrzeni przed garażem.

Bramy segmentowe są bardzo atrakcyjne, jeżeli chodzi o design: bardzo wysoka jakość materiału, najwyższej jakości proces produkcji i szeroka gama dodatkowego wyposażenia nadaje indywidualny wygląd każdej bramie.

Skonstruowane dla każdego

Brama garażowa z napędem nie zmniejsza wysokości przejazdu. Po wymianie bramy dwuskrzydłowej na brame segmentowa przejazd bedzie jeszcze szerszy, poniewaz brama segmentowa jest montowana za otworem. Segmenty bramy są wsuwane pod strop w taki sposob, że praktycznie nie zabierają miejsca, a w garażu zostaje więcej wolnej przestrzeni.

Więcej miejsca w garażu!

W związku z tym, że bramy segmentowe otwierają się pionowo,można zagospodarować całą przestrzeń. Dzięki temu nie trzeba sie obawiać o dodatkowe miejsce na zaparkowanie drugiego samochodu czy chociażby na miejsce dla przechodniów w przypadku garaży znajdujących sie przy chodniku

Twoja wymarzona brama i to, co się kryje za nią:

Za bramą firmy Novoferm kryje się nie tylko samochód,kosiarka czy rower, ale także lata doświadczenia i badań jednego z najlepszych producentów na rynku europejskim.

Fakty ważne dla Ciebie:


• 
Bramy garażowe z panelami warstwowymi wykonane z ocynkowanej stali to doskonałe bramy izolacyjne do garaży pojedynczych do 3 metrów szerokości. Brama zajmuje minimum miejsca i nie jest wysoka, więc ten model bram garażowych nadaje się idealnie do renowacji.
• Obustronne zabezpieczenie przeciwko pęknięciom sprężyn oraz sprężyny skrętne sprawiają, że bramę zawsze otwiera i zamyka się lekko, nawet ręcznie. Cała konstrukcja spełnia najnowsze europejskie standardy bezpieczeństwa (normy EN).
• Podkład na stronie zewnętrznej dostępny jest w kolorze standardowej bieli. Jeśli zainteresowani jesteście Państwo idealnym dopasowaniem bramy do koloru budynku, to możecie Państwo wybrać go z niemal wszystkich odcieni kolorów palety RAL. Podobnie jak w przypadku bram garażowych NovoPort® ze standardowym napędem zintegrowanym, model iso 45 jest gwarancją najwyższego bezpieczeństwa, wygody eksploatacji oraz trwałości.
Niemiecka precyzja wykonania…..