Bramy garażowe Kielce

Budujesz dom i szukasz solidnych drzwi do garażu? Zapraszamy do skorzystania z szerokiej gamy produktów sprawdzonych i renomowanych dostawców. W katalogu mamy bramy garażowe cenionej marki Wiśniowski. W zależności od projektu architektonicznego proponujemy komfortowe konstrukcje segmentowe, ekonomiczne dwuskrzydłowe oraz łatwe w obsłudze modele uchylne otwierane na zewnątrz. Odwiedź nasz salon w Kielcach i poznaj moc funkcjonalnych systemów bramowych!

Segmentowe bramy garażowe Wiśniowski – solidność, funkcjonalność i sprawdzona technologia

Produkty garażowe Wiśniowski to solidne i funkcjonalne rozwiązania, które od wielu lat sprawdzają się w budownictwie jedno- i wielorodzinnym. W ofercie Dekor Kielce znajdują się nowoczesne konstrukcje segmentowe, których technologia pozwala na zastosowanie automatycznego sterowania otwieraniem i zamykaniem przy pomocy pilota.

Ten model doskonale sprawdzi się w przypadku, kiedy wjazd do garażu usytuowany jest w małej odległości od ulicy lub chodnika. Klientom oferujemy również możliwość wyboru bram energooszczędnych, które są wyposażone w specjalne przegrody termiczne zwiększające poziom izolacyjności cieplnej.

Wszystkie oferowane systemy bramowe marki Wiśniowski są certyfikowane, spełniają krajowe i europejskie normy bezpieczeństwa i jakości dla tej kategorii produktowej.

Bramy Wiśniowski uchylne i skrzydłowe – wygoda eksploatacji i zróżnicowane wzornictwo

W salonie wystawowym Dekor Kielce można zamówić do garażu bramy uchylne w atrakcyjnej cenie. Dzięki solidnym sprężynom naciągowym oraz samonastawnym rolkom ich otwieranie i zamykanie jest bardzo wygodne i sprawne. Ryglowanie drzwi jest dwupunktowe i zatrzaskowe, co daje pewność ich bezpiecznego zamknięcia.

Oferujemy również konstrukcje skrzydłowe wykonane z ocynkowanych elementów zapewniających długoletnią ochronę przed korozją i czynnikami atmosferycznymi. Zaletą produktów garażowych sygnowanych logo Wiśniowski jest możliwość wyboru różnych wzorów i koloru wykończenia z bogatej palety RAL.