Drzwi zewnętrzne drewniane

W asortymencie Dekor Kielce znajdują się wysokiej jakości drzwi drewniane zewnętrzne. Szeroki wybór rozmiarów, kolorystyki, wzorów i rodzajów okuć pozwoli na wybranie modelu dopasowanego do konkretnego budynku. Oferujemy wyroby takich cenionych producentów jak Stolpaw, Doorsy i Erkado. Szukasz klasycznych produktów do swojego domu? A może jesteś zainteresowany nowoczesnymi dwukolorowymi drzwiami z lustrem weneckim? W naszym salonie wystawowym w Kielcach znajdziesz i zamówisz każdy z tych typów drewnianych wejść w wielu wariantach wykończenia!

Jednokolorowe drzwi drewniane zewnętrzne – klasyczna estetyka i solidność wykonania

Oferowane w Kielcach jednokolorowe drzwi zewnętrzne to rozwiązanie dedykowane miłośnikom jednolitych, gładkich powierzchni, które mają tworzyć zrównoważoną i spójną harmonię z obiektem. Lubisz jasny kolor sosnowej tarcicy, ciemnego polskiego dębu czy afrykańskiego mahoniu? U nas możesz zamówić dowolną barwę z bogatej gamy palety RAL. W zależności od modelu drzwi są dwu-, trzy lub wielokrotnie malowane specjalną powłoką hydrodynamiczną oraz impregnowane. Dzięki temu są one odporne na działanie wielu niekorzystnych warunków pogodowych. Szukasz minimalistycznych, a zarazem eleganckich konstrukcji? Propozycja jednokolorowych drewnianych zewnętrznych wejść jest skierowana właśnie do Ciebie. Zapraszamy do odwiedzin salonu w Kielcach. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji!

Dwukolorowe drzwi drewniane – nowoczesne wzornictwo i unikatowy design

Unikatowy design, nowoczesne wzornictwo i sprawdzona technologia impregnacji to najważniejsze cechy naszych dwukolorowych drzwi drewnianych. Oferujemy w Kielcach bogatą gamę modeli i wariantów kolorystycznych kompilacji. Oprócz solidnych okuć nasze produkty mogą zostać wyposażone w dekoracyjne antaby. Ten rodzaj stolarki budowlanej pasuje do każdego typu budynku. Drzwi mają kilkukomorowe otwory szybowe o wysokiej klasie antywłamaniowości. Wszystkie sprzedawane wyroby są bezpieczne, estetyczne i funkcjonalne.