Drzwi Kielce — zewnętrzne

W tej kategorii asortymentowej znajdują się drzwi jedno- i dwuskrzydłowe. Oferujemy konstrukcje wejściowe w różnej kolorystyce, zarówno pełne, jak i przeszklone, energooszczędne i pasywne, drewniane i stalowe. Realizujemy również zamówienia na wymiar dopasowane do projektu architektonicznego. Szukasz eleganckich produktów stolarki drzwiowej w atrakcyjnej cenie? Zapraszamy do salonu Dekor Kielce. Spełnij swoje marzenia o gustownych i solidnych drzwiach zewnętrznych!

Drzwi wejściowe Kielce – jednoskrzydłowe

Oferujemy szeroki wybór jednoskrzydłowych drzwi wejściowych charakteryzujących się atrakcyjną kolorystyką i eleganckim wzornictwem. Wszystkie modele można indywidualnie dopasować do konkretnego obiektu w budownictwie jedno- i wielorodzinnym oraz biurowym. W katalogu Dekor Kielce dostępne są prawe i lewe wejścia otwierane zarówno na zewnątrz, jak i do środka.

Oferta obejmuje wejściowe drzwi drewniane renomowanych marek Erkado, Doorsy i Stolpaw. Wśród stalowych konstrukcji zewnętrznych polecamy produkty takich czołowych producentów jak KMT Stal, MARTOM i WIKĘD.

Drzwi zewnętrzne Kielce – dwuskrzydłowe

Salon Dekor Kielce oferuje dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne w komplecie ze wszystkimi niezbędnymi okuciami. Do wyboru mamy standardowe klamki lub dekoracyjne antaby. Wszystkie konstrukcje wejściowe charakteryzują się pełną odpornością na czynniki atmosferyczne.

Oferujemy bogatą gamę kolorystyczną, która umożliwi dopasowanie produktu do elewacji obiektu i otoczenia, tak, aby tworzyły one spójną i harmonijną całość. W zależności od preferencji i potrzeb użytkownika dysponujemy jedno- i dwukolorowym wykończeniem powierzchni. Modele można dopasować na wymiar oraz skonfigurować drzwi pod względem szerokości, kierunku otwierania, charakteru przeszklenia i sposobu ocieplenia.

Drzwi pełne i przeszklone

Pełne drzwi wejściowe to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w budynku mieszkalnym, komercyjnym, jak i obiekcie użyteczności publicznej. Ten rodzaj konstrukcji doskonale pasuje do wnętrz, w których przy wejściu jest relatywnie duży dostęp do naturalnego oświetlenia (okno w holu, przedsionku itp.).

Z kolei przeszklenie umieszczone w skrzydle drzwiowym nie tylko poprawia stopień doświetlenia pomieszczenia, ale także wizualnie zwiększa jego rozmiar. Wybierając taki model, można również zamówić szyby w wersji weneckiej. Dzięki takiemu rozwiązaniu osoba stojąca po zewnętrznej stronie nie jest w stanie zobaczyć, co się dzieje w środku.

Zapraszamy do salonu wystawowego Dekor Kielce. U nas znajdziesz wyjątkowe okazje cenowe zarówno standardowych drzwi wejściowych, jak i zewnętrznych na wymiar. Nie zwlekaj. Sprawdź naszą ofertę!