PORTA

Obecnie w Grupie PORTA prosperuje 6 fabryk

Swój sukces PORTA zawdzięcza przede wszystkim pracownikom, co w połączeniu z inwestycjami zapewnia firmie ciągły rozwój i bezkonkurencyjność na rynku. Najnowszej generacji parki maszyn pozwalają wykorzystywać nowoczesne technologie produkcji, dzięki czemu jesteśmy w stanie utrzymywać wysoką jakość drzwi z zachowaniem odpowiednich cen. Równocześnie dbając o ochronę środowiska naturalnego. Do produkcji swoich wyrobów stosujemy przyjazne środowisku surowce.

Firma PORTA kładzie nacisk na uzyskanie wszystkich niezbędnych certyfikatów i aprobat technicznych.
Swoim klientom oferujemy drzwi wewnątrzlokalowe, wejściowe wewnętrzne, wejściowe zewnętrzne i techniczne, które mają zastosowanie zarówno w budynkach mieszkalnych, jak również hotelach, biurach , budynkach użyteczności publicznej oraz obiektach przemysłowych.

Sprzedaż wyrobów PORTA prowadzona jest przez sieć ponad 100 Autoryzowanych Dealerów posiadających salony ekspozycyjne i magazyny w dużych miastach Polski. Dealerzy PORTA współpracują z Autoryzowanymi Punktami Sprzedaży, dzięki którym produkty firmy dostępne są na obszarze całego kraju.

Jako marka silna i nowoczesna, chcemy być tak również postrzegani.
Stąd decyzja o wprowadzeniu nowego znaku graficznego – symbolu PORTY odmienionej i przygotowanej na nowe czasy.
Zależy nam na tym, aby PORTA wciąż pozostawała synonimem wysokiej jakości drzwi w najlepszych cenach i stale wyznaczała najwyższe standardy w branży.

rzut