O firmie

„Dekor Kielce” to nowoczesny salon wystawowy, posiadający w swej ofercie szeroką gamę produktów stolarki budowlanej i wykończeniowej.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że kupno wymarzonego domu to długa droga, która nie kończy się wraz z podpisaniem umowy ze sprzedawcą. Kolejnym etapem tej drogi jest wykończenie mieszkania lub domu, co może okazać się prawdziwym wyzwaniem.

Dlatego właśnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy szeroki wybór produktów, które pozwalają na stylowe urządzenie wnętrz. Z naszą pomocą Twoje wnętrza staną się nie tylko stylowe, ale i praktyczne, a ich piękny wygląd będzie cieszył Twoje oczy przez długie lata.

W naszym nowoczesnym salonie wystawowym przygotowaliśmy aranżacje przedstawiające szeroką gamę produktów, którą udostępniamy naszym Klientom. W naszej ofercie znajdują się między innymi elementy wykończeniowe takie jak: stolarka okienna, drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne czy podłogi. Oferujemy również szeroki wybór bram garażowych i innych materiałów, które pozwolą wykończyć Twój dom zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Wiemy również, że o charakterze wnętrza decydują najmniejsze detale. Dlatego w naszej ofercie znalazły się również artykuły dekoracyjne, które obejrzysz w naszym Salonie Dekor. Wśród dostępnych w sklepie materiałów znajdują się między innymi deski i panele podłogowe, dekoracyjne listwy przypodłogowe, parapety oraz różnego rodzaju rolety. Ciekawą propozycją jest również kamień ozdobny, który można wykorzystać zarówno jako element elewacji budynku, jak i dekoracyjne wykończenie wnętrza (przykładowo do zaakcentowania wnęki lub przestrzeni wokół kominka).

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży wykończeniowej, dlatego z chęcią pomożemy Ci w zakupach. Dobierzemy dla Ciebie odpowiednie materiały do wykończenia wnętrza oraz artykuły dekoracyjne, które pomogą stworzyć w Twoim wnętrzu wyjątkową atmosferę.

W naszym salonie znajdziesz produkty renomowanych marek, co gwarantuje ich wysoką jakość oraz estetyczne wykończenie. Oferowane przez nas produkty są w przystępnych cenach, dlatego możesz pozwolić sobie na więcej.

Zobacz naszą pełną ofertę – odwiedź nasz salon już dziś i skonsultuj się z naszym pracownikiem.