{cmp_start idkey=2715[url=http%3A%2F%2Fwww.dekorkielce.pl%2Fpanele][title=Panele+FINSA][desc=]}


 

Panele Finsa

 
W naszej ofercie znajdują się produkty renomowanej firmy Finsa, która jest jednym z pionierów produkcji płyt wiórowych oraz MDF na Półwyspie Iberyskim. Firma działa na rynku już od ponad 80-ciu lat. Początkowo był to niewielki tartak, jednak w miarę rozwoju rozrosła się i dzisiaj oferuje szeroką gamę produktów drewnopochodnych, które cenione są przez odbiorców w wielu europejskich krajach. W ostatnich latach firma wprowadziła do swojej oferty płyty melinowane, fornirowane oraz elementy do mebli kuchennych i podłóg laminowanych. Obecnie jest to jeden z największych producentów takiego asortymentu na świecie.
 
W naszej ofercie znajduje się między innymi podłoga laminowana Finfloor marki Finsa. Podłoga spełnia wszelkie rygorystyczne europejskie wymogi jakościowe, przez co spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
 
Podłoga Finfloor charakteryzuje się wysoką odpornością oraz trwałością, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii produkcji. Ogromną zaletą tej podłogi jest również łatwy montaż. Co istotne można ją położyć na starą posadzkę, dzięki czemu sprawdzi się zarówno w nowych, jaki odświeżanych
pomieszczeniach.
 
Zapraszamy do naszego salonu.
Znalezione obrazy dla zapytania Kaindl panele logo
 
Znalezione obrazy dla zapytania Kaindl panele logo
 
Znalezione obrazy dla zapytania Kaindl panele logo
 
 

 Znalezione obrazy dla zapytania classen panele logo