Asilo to drzwi wewnętrzne z wysokiej jakości materiałów, wykonane z niezwykłą starannością, by zadowolić najbardziej wymagających klientów

 

Największe atuty Asilo to:

-ościeżnica regulowana pokrywa zakres muru od 76 do 520mm.Nawet w najszerszej wersji ma jednoelementowy stojak.Szeroki zakres regulacji i łączenie opasek pod kątem prostym zapewniają łatwy montaż oraz niweluje nierówności ścian.

-Przeszklenie to dodatkowe światło, którego tak potrzebujemy.W Asilo zastosowane są szyby mleczne bezpieczne 8mm.Doświetlają wnętrze,zachowując intymność wewnątrz pomieszczeń.W razie stłuczenia szyba pozostaje w jednym kawałku.Jest gładka z obu stron co ułatwia pielęgnację.

-Ukryte zawiasy z regulacja w trzech płaszczyznach i brak przylgi to detale, na które szczególnie zwracamy uwagę.Prosta stylistyka i precyzja wykonania to specjalność Asilo.

-Zamek magnetyczny.Cichy zamek magnetyczny zapewnia komfortowe i bezszelestne zamykanie drzwi ,dodatkowo estetycznie wygląda.Dla Asilo to nic wyjątkowego,dlatego w każdym produkcie tej marki zamek magnetyczny jest wyposażeniem standardowym.

-Lekka forma drzwi bezprzylgowych, które tworzą niemal jednolitą powierzchnię z płaszczyzną ościeżnicy.Brak ramek przyszybowych i niewidoczne łączenia elementów dają efekt minimalistycznej równowagi

-Asilo to produkty z wysokiej jakości materiałów.Trwała i wytrzymała konstrukcja oraz 2 letnia gwarancja zapewniają użytkownikom pewność i spokój.To wszystko w niewiarygodnie przystępnych cenach.

 

20 naturalnych oklein drewnianych oraz 5 kolorów drzwi lakierowanych. Każdy z 40 modeli dostępny w dowolnym wykończeniu.